Zarezerwuj pokój

Sprawdź Termin
Zrób Prezent
Rabaty i Promocje

Weekendy Dla Duszy i Ciała - Miłość, Seks i Serce - 3 dniowe warsztaty z Barbarą Antonowicz

3 dni, od 1 599 zł /os Weekendy Dla Duszy i Ciała - Miłość, Seks i Serce - 3 dniowe warsztaty z Barbarą Antonowicz

Serdecznie zapraszamy na 3 dniowe warsztaty

Miłość, Seks i Serce

w ramach cyklu:

Weekendy dla Duszy i Ciała

w dniach 14.09.2018 - 16.09.2018

w wyjątkowej cenie: 1599 zł


Prowadzone przez wyjątkowego trenera -  Barbarę Antonowicz:

Certyfikowana psychoterapeutka i analityk bioenergetyczny CBT  oraz poznawczo-behawioralny. Ukończyła 4-letnie podyplomowe studium z zakresu analizy bioenergetycznej, prowadzone we współpracy z Międzynarodowym Instytutem Analizy Bioenergetycznej w Nowym Jorku, NIBA w Niemczech i Fundację Dr Aleksandra Lowena w USA –  według programu akredytowanego przez IIBA w Szwajcarii . Certyfikowany trener NLP. Szkoliła się u światowej sławy nauczycieli i mentorów, tj. Jens Tasche, Heiner Steckel, Vita Heinrich-Clauer, prof. Eduardo Keegan, Derek Farrell, Dolores Mosquera, Ted Olejnik. Jest w trakcie drugiego roku szkolenia z zakresu psychotraumatologii zaawansowanej w nurcie psychoanalitycznym prowadzonym przez Pomorskie Centrum Psychotraumatologii.

Od ponad 30 lat pracuje z ludźmi na warsztatach i sesjach indywidualnych. Fascynuje się językiem ciała, komunikacją werbalną i niewerbalną, wokalną oraz analizą transakcyjną. Interesuje się również korelacją ciała z umysłem – jak blokady i napięcia negatywnie wpływają na naszą płaszczyznę emocjonalną. Jak twierdzi, zrozumienie tej łączności i doświadczeń z przeszłości pozwala odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących naszej egzystencji.

W swojej pracy  wykorzystuje wiele technik i narzędzi, aby dogłębnie przeanalizować problem z jakim spotkał się człowiek, m.in. praca z ciałem według analizy bioenergetycznej A. Lowena, praca ze snem, rysunkiem, ruchem, relaksacją, tańcem intuicyjnym i ruchem, dramą i psychodramą, analizą transakcyjną, ustawieniami rodzinnymi, uważnością MSBR (Mindfulness-Based Stress Reduction) oraz narzędziami z terapii Gestalt.Dlaczego warto?

W pożądaniu dojrzałego człowieka obecne są dwa czynniki składowe: MIŁOŚĆ – związana czułością ust i dłoni oraz AGRESJA – jako siła życiowa dająca siłę i odwagę do zbliżenia się do innego dorosłego w celu rozładowania napięcia seksualnego.

Dorosły integruje elementy uczuciowe i seksualne. Jeśli w jego relacji intymnej brak jest jednego z tych elementów, będzie odczuwał brak spełnienia uczuciowego lub seksualnego, pozostając w fazie przyjemności dziecięcej.

Tak dochodzi do frustracji w związkach, braku satysfakcji, problemów z erekcją, oziębłości, braku radości z życia, niedowartościowania jako kobieta/mężczyzna, złości, poczucia winy, wstydu.

Na warsztacie zapraszamy w PODRÓŻ W POSZUKIWANIU ŹRÓDŁA TWOJEJ SEKSUALNOŚCI w różnych etapach Twojego życia, odkrycia DROGI w ciele, BLOKAD jej przepływu.

Doświadczając swojego ciała w ćwiczeniach, odczuwając blokady w oddechu, ruchu, uświadomisz sobie, czego Twoje ciało musiało doświadczyć, że obecnie jego życiowa energia nie może płynąć swobodnie, ograniczając Ci dostęp do przyjemności. To właśnie doznanie PRZYJEMNOŚCI jest początkowym źródłem doświadczania satysfakcji seksualnej w życiu dorosłym.

Powrót do czucia przyjemności ważny jest nie tylko dla tych, którzy są w związkach. Każdy doświadczał lub doświadcza właśnie teraz bycia SINGLEM z różnych przyczyn. Nie oznacza to, że nie może czuć przyjemności w byciu w swoim ciele, patrzeniu na siebie z miłością, troską, obejmowania siebie i przytulania. BYCIE w ZWIĄZKU ze SOBĄ jest bardzo ważnym doświadczeniem, dającym podstawę do otworzenia się na dojrzały związek z partnerką/ partnerem. Wielu ludzi nie potrafiąc być samemu, wchodzi w związki tylko dlatego, że boją się być sami.

 


 

DLA KOGO?

Zapraszamy wszystkich chętnych zainteresowanych rozwojem osobistym, zgłębianiem świadomości ciała, zdobyciem głębszej wiedzy o sobie, swoim ciele, swojej seksualności, wpływem przeszłych doświadczeń na ciało i psychikę, pogłębianiem uważności na siebie, świat i ludzi.

 


 

CO OFERUJEMY?

- 3 dniowy pobyt w urokliwej i zabytkowej Villi Lessing

- pełne wyżywienie

- profesjonalne warsztaty z unikalną trenerką

- Sauna Fińska

- Mozliwość skorzystania z zabiegów w hotelowym SPA

 


 

HARMONOGRAM WARSZTATÓW:

 

Piątek - zajęcia od 17:00 do 20:00

Sobota - zajęcia od 10:00 do 18:00 z dwugodzinną przerwą obiadową

Niedziela - zajęcia od 10:00 do 13:00

 

Po więcej informacji zapraszamy pod numerem telefonu:

501404672

510160096