Ceny i Rezerwacja

Sprawdź Termin
Zrób Prezent
Rabaty i Promocje

Pokoje

Villa Lessing to doskonałe miejsce na noclegi w Polanicy Zdrój.

Zapraszamy na  wypoczynek w jednym z 16 pokoi  z łazienkami, telewizją ( telewizory z płaskim ekranem) , bardzo dobrym łączem internetowym Wi-Fi oraz możliwością skorzystania z bezpiecznego łącza kablowego z internetem.

Większość pokoi Villi Lessing posiada balkony, z których rozpościera się pejzaż parku zdrojowego w Polanicy Zdrój, z jego niesamowitą ilością i różnorodnością roślin i drzew.

Villa Lessing położona jest w części Parku Zdrojowego Uzdrowiska Polanica Zdrój zwanej Parkiem Różaneczników. Jest to jedno z najpiękniejszych i najbarwniejszych miejsc w Polanicy Zdroju, z licznymi skwerkami, stylowymi fontannami, ścieżkami spacerowymi i miejscem do wypoczynku. 

W odległości 2 minutowego spaceru Parkiem Zdrojowym Polanicy Zdrój znajduje się ujęcie wody Wielka Pieniawa, która ma właściwości lecznicze, stosowana jest w terapii różnych schorzeń, w tym kardiologicznych oraz w leczeniu chorób cywilizacyjnych i ich skutków, takich jak : stres, otyłóść, zaburzenia trawienia.

Nowy hotel Villa Lessing Polanica Zdrój to uzdrowisko,spa,atrakcje i pakiety pobytowe

villalessing - Pokój 1-osobowy Pokój 1-osobowy zobacz szczegóły | Galeria Cena od:
169 zł Zarezerwuj pokój

Pokój 1-osobowy photo Pokój 1-osobowy photo
Komfortowy pokój 1-osobowy, w którym znajduje się obszerne łóżko, szafa, szafka nocna z lampką, stolik, biurko, krzesło, TV LED FULL HD 32 Alternatywnie lampa stojąca Bardzo dobre łącze internetowe Wi-Fi lub bezpieczny internet kablowy Łazienka z prysznicem wraz z kompletem ręczników i zestawem kosmetyków. Większość pokoi posiada balkony, z których rozpościera się pejzaż parku zdrojowego z jego niesamowitą ilością i różnorodnością roślin i drzew. Podana cena dotyczy jednej osoby dorosłej w pokoju.

villalessing - Pokój 2-osobowy Pokój 2-osobowy zobacz szczegóły | Galeria Cena od:
269 zł Zarezerwuj pokój

Pokój 2-osobowy photo Pokój 2-osobowy photo
Komfortowy pokój 2-osobowy, w którym znajdują się obszerne łóżka, szafa, dwie szafki nocne z lampką, stolik, biurko, dwa fotele, lampa stojąca, TV LED FULL HD 32, bardzo dobre łącze internetowe Wi-Fi lub bezpieczny internet kablowy oraz łazienka z prysznicem wraz z kompletem ręczników i zestawem kosmetyków. Większość pokoi posiada balkony, z których rozpościera się pejzaż parku zdrojowego z jego niesamowitą ilością i różnorodnością roślin i drzew. Podana cena dotyczy dwóch osób dorosłych w pokoju. Istnieje możliwość dostawki.

villalessing - Pokój 2-osobowy LUX Pokój 2-osobowy LUX zobacz szczegóły | Galeria Cena od:
299 zł Zarezerwuj pokój

Pokój 2-osobowy LUX photo Pokój 2-osobowy LUX photo
Komfortowy oraz bardzo przestronny pokój 2-osobowy LUX, w którym znajdują się obszerne łóżka, szafa, dwie szafki nocne z lampką, stolik, biurko, dwa fotele, lampa stojąca, TV LED FULL HD 32, bardzo dobre łącze internetowe Wi-Fi lub bezpieczny internet kablowy oraz łazienka z prysznicem wraz z kompletem ręczników i zestawem kosmetyków. Większość pokoi LUX posiada balkony, z których rozpościera się pejzaż parku zdrojowego z jego niesamowitą ilością i różnorodnością roślin i drzew. Podana cena dotyczy dwóch osób dorosłych w pokoju. Istnieje możliwość dostawki.

villalessing - Apartament Apartament zobacz szczegóły | Galeria Cena od:
369 zł Zarezerwuj pokój

Apartament photo Apartament photo
Komfortowy apartament z możliwością przenocowania 4 osób dorosłych. Apartament składa się z sypialni oraz pokoju dziennego. Jeden z apartamentów posiada balkon, z którego rozpościera się pejzaż parku zdrojowego z jego niesamowitą ilością i różnorodnością roślin i drzew. W każdym z apartamentów znajdują się obszerne łóżka (mieszczące dwie osoby w sypialni), szafę, dwie szafki nocne z lampką, stolik, biurko, cztery fotele, rozkładane sofy 2-osobowe w pokoju dziennym, dwa TV LED FULL HD, bardzo dobre łącze internetowe Wi-Fi lub bezpieczny internet kablowy oraz łazienka z prysznicem, wraz z kompletem ręczników, zestawem kosmetyków i suszarką. Podana cena dotyczy dwóch osób dorosłych w pokoju.