Ceny i Rezerwacja

Sprawdź Termin
Zrób Prezent
Rabaty i Promocje

Położenie

Villa Lessing położona jest i oferuje Państwu noclegi w ścisłym centrum Uzdrowiska Polanica Zdrój ( dawniej: Altheide )

Wody mineralne Polanicy Zdroju i ich lecznicze właściwości to oferta dla wszystkich, którzy przyjeżdżają tu po zdrowie i po urodę. W Polanicy Zdroju leczymy choroby kardiologiczne, nadciśnienie, choroby układu trawiennego i narządów ruchu. Polanica Zdrój to najbardziej popularne kłodzkie uzdrowisko, słynne ze źródła Wielkiej Pieniawy. Z Polanicy Zdroju pochodzi też popularna woda mineralna "Staropolanka"

Polanica Zdrój to centrum Ziemi Kłodzkiej, dawnego Hrabstwa Kłodzkiego

Ziemia Kłodzka to jeden z najciekawszych krajobrazowo i kulturowo regionów Polski. Obejmuje południowo - wschodnią część Sudetów Środkowych i zachodną Sudetów Wschodnich. Przepiękne krajobrazy Polanicy Zdroju i najbliższej okolicy, bogactwo fauny i flory, przepiękne górskie krajobrazy oraz perełki architekoniczne, zachęcają do przyjazdu do Polanicy Zdroju

Łagodny klimat, rozległe obszary leśne, urozmaicona rzeźba terenu i niepowtarzalne piekno sudeckiego krajobrazu przyciągu tu co roku kilkaset tysięcy turystów. Atrakcje Polanicy Zdrój i Ziemii Kłodzkej to liczne zabytki przyrody i kultury.

Atrakcje turystyczne w sezonie zimowym

Bliska odległość do Centrum Sportów Zimowych w Zieleńcu gwarantuje doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa: zarówno biegowego jak i zjazdowego. Villa Lessing to doskonałe miejsce na nocleg w Polanicy Zdrój i świetna baza wypadowa dla miłośników sportowych zimowych. 

Atrakcje w lecie, wiosną i jesienią

Liczne szlaki turystyczne w Polanicy Zdrój i najbliższej okolicy są wymarzonym miejscem dla aktywnego wypoczynku i uprawiania turystyki pieszej, zmotoryzowanej, dla grotołazów i wielbicieli wspinaczki, miłośników jazdy konnej i rowerów górskich.

Zabytki i turystyka kulturowa

Ponadto na turystów czekają liczne zabytki kryjące niezbadane dotąd tajemnice historii. Zamki, kopalnie, ruiny, sanktuaria, jaskinie i sztolnie.

Concierge Villi Lessing

Nasz concierge pomoże Państwu ustalić program pobytu dostosowany do Państwa potrzeb.

 

Nowy hotel Villa Lessing Polanica Zdrój to uzdrowisko, spa, restauracja, atrakcje i pakiety pobytowe.

 

DatsoPic 2.0 © 2009 by Andrey Datso